Kadeti

Kadeti – Page 2

KOŠARKA Kadeti Vindije u četvrtak u Graberju protiv Cedevite na staru Prve  kadetske lige — Varazdinski.hr
KOŠARKA Kadeti Vindije u četvrtak u Graberju protiv Cedevite na staru Prve kadetske lige — Varazdinski.hr

Košarka: Mlađi kadeti Šanca pobijedili 74:56 na gostovanju u Velikoj Gorici  — KAportal.hr
Košarka: Mlađi kadeti Šanca pobijedili 74:56 na gostovanju u Velikoj Gorici — KAportal.hr

RENESANSA ZADARSKE KOŠARKE Pretkadeti KK Zadar osvojili turnir u Sarajevu,  kadeti treći - Novi radio Zadar
RENESANSA ZADARSKE KOŠARKE Pretkadeti KK Zadar osvojili turnir u Sarajevu, kadeti treći - Novi radio Zadar

Košarkaški klub Fortuna

KK MEĐIMURJE Kadeti bez Final Foura Kupa regija, ekipa U9 odigrala  završnicu PH — eMedjimurje.hr
KK MEĐIMURJE Kadeti bez Final Foura Kupa regija, ekipa U9 odigrala završnicu PH — eMedjimurje.hr

NOVA TITULA I kadeti KK Zadar prvaci Hrvatske! - Novi radio Zadar

Kadeti Zadra novi prvaci države - Zadarski list

Košarka: Juniori Međimurja na državnoj poluzavršnici u Zagrebu, kadeti za  Final Four u Sl. Brodu
Košarka: Juniori Međimurja na državnoj poluzavršnici u Zagrebu, kadeti za Final Four u Sl. Brodu

FOTO Još jedan naslov prvaka za Cibonu: Kadeti u finalu slavili protiv  Zadra nakon dva produžetka - Hrvatski košarkaški savez
FOTO Još jedan naslov prvaka za Cibonu: Kadeti u finalu slavili protiv Zadra nakon dva produžetka - Hrvatski košarkaški savez

Mlađe kategorije - Košarkaški klub Gorica

Klub RI-Basket sudjeluje u jednistvenoj ligi mlađih kadeta! – Kanal Ri

Mlađi kadeti Hrvatske su na pripremama u Pazinu | Regional Express - online  magazin
Mlađi kadeti Hrvatske su na pripremama u Pazinu | Regional Express - online magazin

Slobodna Dalmacija - Prvenstvo Hrvatske u košarci za mlađe uzraste: juniori  i kadeti Splita stigli do titule viceprvaka države
Slobodna Dalmacija - Prvenstvo Hrvatske u košarci za mlađe uzraste: juniori i kadeti Splita stigli do titule viceprvaka države

Kadeti: U četvrtak nastavak sezone… | Košarkaški Savez Zagreba