Mladi hrvatski košarkaši prvaci su Europe! Nakon drame srušili su  Španjolsku - Večernji.hr
Mladi hrvatski košarkaši prvaci su Europe! Nakon drame srušili su Španjolsku - Večernji.hr

Hrvatska U16 reprezentacija u Njemačkoj bolja od Litve 40 koševa – Ženska  Košarka
Hrvatska U16 reprezentacija u Njemačkoj bolja od Litve 40 koševa – Ženska Košarka

U16 (m): Kadetska reprezentacija na Challengeru u Bugarskoj… | Košarkaški  Savez Zagreba
U16 (m): Kadetska reprezentacija na Challengeru u Bugarskoj… | Košarkaški Savez Zagreba

Hrvatska U-16 reprezentacija: Dvoboji sa Slovenijom - ŠIBENSKI SPORT

Ženska U16 selekcija Zagreba slavila na startu turnira u Sopronu… |  Košarkaški Savez Zagreba
Ženska U16 selekcija Zagreba slavila na startu turnira u Sopronu… | Košarkaški Savez Zagreba

KOŠARKA – EUROPSKO PRVENSTVO U 16 U UDINAMA Hrvatska u četvrtfinalu –  Prigorski.hr
KOŠARKA – EUROPSKO PRVENSTVO U 16 U UDINAMA Hrvatska u četvrtfinalu – Prigorski.hr

EP U-16 Dvije pobjede Hrvatske, vrlo dobar Toni Josipović - Sport023

U16 reprezentacija: Hrvatska ponovno slavila protiv Slovenije - Hrvatski  košarkaški savez
U16 reprezentacija: Hrvatska ponovno slavila protiv Slovenije - Hrvatski košarkaški savez

Hrvatska košarkaška U16 reprezentacija

KOŠARKA Križevčanin Borna Katanović odličan u pobjedi Hrvatske U16  reprezentacije nad Slovenijom – Prigorski.hr
KOŠARKA Križevčanin Borna Katanović odličan u pobjedi Hrvatske U16 reprezentacije nad Slovenijom – Prigorski.hr

Šestorica Zadrana na pripremama košarkaške U -14 i U- 16 reprezentacije -  Sport023
Šestorica Zadrana na pripremama košarkaške U -14 i U- 16 reprezentacije - Sport023

Ženska košarkaška U-16 reprezentacija Hrvatske okupila se u Zagrebu, u  stručnom stožeru i trener ŽKK Virovitice Robert Fritz - www.icv.hr
Ženska košarkaška U-16 reprezentacija Hrvatske okupila se u Zagrebu, u stručnom stožeru i trener ŽKK Virovitice Robert Fritz - www.icv.hr

Hrvatska U-16 suvereno pregazila B diviziju - Sportalo

EP U-16 Visoka pobjeda Hrvatske, pet trica Tonija Josipovića - Sport023

U16 - 2018 Hrvatski Košarkaški Savez

U-16 EUROPSKO PRVENSTVO U... - Košarkaški Klub Ribola Kaštela | Facebook

U-16: Hrvatska osvojila zlatnu medalju na Europskom prvenstvu Divizije B! -  Sportnet
U-16: Hrvatska osvojila zlatnu medalju na Europskom prvenstvu Divizije B! - Sportnet

Hrvatska košarkaška reprezentacija U16 izgubila plasman u četvrtfinale  Europskog prvenstva – narod.hr
Hrvatska košarkaška reprezentacija U16 izgubila plasman u četvrtfinale Europskog prvenstva – narod.hr